Fizjoterapia Wrocław – Centrum Rehabilitacji Gawłowska
Hotelowy Opis

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska jest ośrodkiem zlokalizowanym w okolicach centrum Wrocławia. Założony został przez Panią Elżbietę Gawłowską. Przychodnia oferuje szeroki wachlarz zabiegów rehabilitacyjnych takich jak m.in. leczenie kręgosłupa, rehabilitacja stawów, rehabilitacja po artroskopii kolana, krioterapia miejscowa, fala uderzeniowa czy rehabilitacja sportowa.

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.1

Placówka stosuje najwyższej jakości, nowoczesny sprzęt podczas zabiegów, innowacyjne sprawdzone metody oraz zatrudnia jedynie wykfalifikowany personel o dużej wiedzy i doświadczeniu, co gwarantuje bezpieczne i efektywne przeprowadzenie rehabilitacji. Przed rozpoczęciem rehabilitacji przygotowywany jest jej dokładny plan, dzięki czemu pacjent wie w jaki sposób i jak długo przebiegać będzie rehabilitacja.

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.2

Ośrodek otrzymał w 2018 roku nagrodę Gazety Wrocławskiej dla najlepszej przychodni, na co składa się przyjazna placówka, dobra atmosfera oraz jakość i efektywność wykonywanych w niej zabiegów. Na stronie przychodni znajduje się również blog, na którym zespół dzieli się swoją wiedzą z klientami.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Hotelowy Telefon
663025800
Hotelowa Kategoria
Hotelowy NIP
8981153108
Hotelowy REGON
363264255
Hotelowa Siedziba
ul. Piłsudskiego 84A
50-020 Wrocław
  • Fizjoterapia Wrocław – Centrum Rehabilitacji Gawłowska
  • Fizjoterapia Wrocław – Centrum Rehabilitacji Gawłowska