Stokado Sp. z o.o.

Stokado Sp. z o.o.
Lotnicza Nazwa : Stokado Sp. z o.o.
Lotniczy Opis:

Stokado to firma, która zajmuje się przechowywaniem, a także magazynowaniem, czyli tak zwanym self storage. W Polsce termin ten nie jest zbytnio popularny, dlatego też wiele osób w tym momencie może nie mieć pojęcia, o czym mowa. Ten sposób przechowywania różnorodnych przedmiotów cieszy się jednak ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych, a obecnie szturmem przedziera się na polski rynek. Self storage najprościej można określić jako magazyn samoobsługowy, w którym każdy z nas za stosunkowo niewielką opłatą może wynająć przestrzeń. Firma Stokado posiada swoje oddziały aż w czterech miastach: Wrocławiu, Bydgoszczy, Legnicy oraz Poznaniu.

Idea self storage działa w bardzo prosty sposób. Każdy klient, zarówno indywidualny, jak i firmowy, ma możliwość wynajęcia określonej przestrzeni. W zależności od potrzeb różnią się one pod względem powierzchni oraz wysokości. Dlatego też można przechowywać tam zarówno ogromne szafy, jak i ozdoby świąteczne. Wszystkie magazyny do wynajęcia są zamykane na specjalne kłódki, do których dostęp ma tylko i wyłącznie klient. Obsługa pod żadnych pozorem nie ingeruje w to, co zostaje umieszczone na wypożyczonej przestrzeni. Co istotne, magazyny są dostępne 24 godziny na dobę przez wszystkie dni w roku, niezależnie od tego, czy mamy zwykły poniedziałek, czy też Wielkanoc.

Korzystanie z usług firmy Stokado jest w stu procentach bezpieczne. Wszystkie przestrzenie zostały zabezpieczone alarmem, a także monitoringiem. Ponadto są one wentylowane, dlatego też nie musimy się obawiać, że na przechowywanych przedmiotach pojawi się pleśń. Self storage to świetny wybór, dla każdego, kto potrzebuje nieco więcej przestrzeni w swoim domu. Sprawdza się także podczas przeprowadzek, jeśli nie chcemy zasypywać sąsiadów czy znajomych swoimi rzeczami.

W magazynach samoobsługowych swoje przedmioty przechowują także artyści, np. muzycy czy scenografowie, którzy potrzebują przestrzeni do składowania rekwizytów i instrumentów. Ideą self storage powinny także zainteresować się początkujące firmy, które nie mają wystarczających środków, aby wynająć całe hale do przechowywania swoich towarów.

Lotniczy Telefon: 666030777
Lotnicza Kategoria:
Lotniczy NIP: 8992745172
Lotniczy REGON: 022172988
Lotnicza Siedziba: ul. Druskienicka 8/10
60-476 Poznań