Restauracja Maiko Sushi – sushi na dowóz Wrocław

Restauracja Maiko Sushi – sushi na dowóz Wrocław
Lotnicza Nazwa :
Restauracja Maiko Sushi – sushi na dowóz Wrocław
Lotniczy Opis:

Jeśli należysz do wielbicieli dobrego jedzenia oraz lubisz poznawać nowe smaki to zapoznaj się z ofertą restauracji Maiko Sushi. Lokal gastronomiczny mieści się we Wrocławiu przy ulicy Zakładowej 20F. W Maiko Sushi można zamówić tez potrawy na dowóz, a zamówienia można składać też telefonicznie lub online za pośrednictwem strony internetowej restauracji.

Sushi na dowóz z restauracji Maiko Sushi Wrocław fot.1

W ofercie znajdują się specjalności kuchni japońskiej. Dostępne są zestawy sushi dla jednej lub kilku osób, można także zestaw skonfigurować według własnego uznania z pozycji uwzględnionych w karcie. W lunch menu znajduje się do wyboru zupa misoshiru lub sałatka wakame oraz rolki sushi(również do wyboru).

Sushi na dowóz z restauracji Maiko Sushi Wrocław fot.2

Oprócz sushi dostępne są japońskie pierożki, sałatki i desery np.: banan lub ananas w tempurze. Warto również sprawdzić ofertę promocyjną w której znajdują się różne potrawy w atrakcyjnych cenach. Co jakiś czas w menu pojawiają się nowe pozycje. Wszystkie używane produkty są świeże, a potrawy przyrządzane na miejscu, dzięki czemu można mieć gwarancję, że jedzenie będzie bardzo dobrze smakowało.

Lotniczy Telefon:
722770770
Lotnicza Kategoria:
Lotniczy NIP:
8952208189
Lotniczy REGON:
384040559
Lotnicza Siedziba:
ul. Zakładowa 20
50-231 Wrocław
  • Restauracja Maiko Sushi – sushi na dowóz Wrocław
  • Restauracja Maiko Sushi – sushi na dowóz Wrocław