Modern Hostel

Modern Hostel
Lotnicza Nazwa : Modern Hostel
Lotniczy Opis:

Każdy, kto wybiera się do Wrocławia i szuka dobrego noclegu powinien zainteresować się ofertą Modern Hostel, pod którą kryje się mała sieć nowoczesnych obiektów hostelowych. Każdy nasz hostel Wrocław to doskonałe miejsce do tego, aby zatrzymać się w czasie wyjazdu turystycznego czy służbowego. Naszym niewątpliwym atutem jest doskonała lokalizacja, blisko centrum Wrocławia. Wybierając nasze tanie noclegi we Wrocławiu nasi goście mogą bez przeszkód zwiedzać najciekawsze zabytki oraz w pełni korzystać z miejskiej oferty kulturalnej i rozrywkowej. To, co nas wyróżnia to niecodzienny wystrój wnętrz.

Stworzyliśmy nowoczesne, surowe wnętrza w minimalistycznym klimacie. Projektując je zadbaliśmy o każdy, najmniejszy szczegół a wszystko po to, aby nasi goście czuli się u nas w pełni komfortowo. Ceny w naszych obiektach są bardzo przystępne a w przypadku, gdy goście decydują się zostać na większą ilość dni noclegi Wrocław wyceniamy z dużym rabatem. Na naszych gości czekają cztery obiekty hostelowe. Pierwszy najmniejszy obiekt zlokalizowany jest w starej kamienicy, niedaleko rzeki Odry. Drugi również znajduje się w kamienicy, 10 minut od rynku Starego Miasta. W tym obiekcie na gości czeka pięć, doskonale wyposażonych pokoi.

Trzeci obiekt Modern Hostel położony jest w Nadodrzu, gdzie kwitnie życie artystyczne. Tutaj na gości czeka siedem przytulnych pokoi, w tym apartament i sauna. Ostatni największy obiekt hostel XL również znajduje się w korzystnej lokalizacji niedaleko Sky Tower i Dworca Głównego. Z myślą o naszych gościach przygotowaliśmy noclegi Wrocław w jedenastu 2-osobowych pokojach a każdy z nich posiada łazienkę. Oprócz tego są cztery pokoje stworzone z myślą o rodzinach z dziećmi. Zachęcamy Państwa do korzystania z systemu rezerwacji online.

Lotniczy Telefon: 669844688
Lotnicza Kategoria:
Lotniczy NIP: 8951415029
Lotniczy REGON: 933024099
Lotnicza Siedziba: ul. Sikorskiego 11/1
53-659 Wrocław