Klinika Soft Skin Dermaclinic

Klinika Soft Skin Dermaclinic
Lotnicza Nazwa :
Klinika Soft Skin Dermaclinic
Lotniczy Opis:

Jeżeli szukacie miejsca, gdzie będziecie mogli zapisać się na zabiegi medycyny estetycznej, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Soft Skin to miejsce, gdzie zawsze poczujecie się bardzo wyjątkowo. To miejsce, gdzie znajdziecie najlepszych specjalistów, którzy do każdej osoby podchodzą w sposób indywidualny.

Zabiegi w Soft Skin Dermaclinic fot.1

Jednym z zabiegów, który zasługuje na uwagę jest depilacja laserowa. Dzięki temu będziecie mogli się pozbyć zbędnego owłosienia z całego ciała. Zabieg jest w pełni bezpieczny. Aczkolwiek w pierwszej kolejności zapraszamy na wizytę, dzięki której dowiecie się jakie są przeciwwskazania do wykonania takiego zabiegu. Dzięki temu będziecie wiedzieć w jaki sposób możecie się do niego przygotować.

Zabiegi w Soft Skin Dermaclinic fot.2

W Soft Skin zabieg depilacji laserowej wykorzystywany jest przy pomocy Soprano ICE Platinum. Laser najnowszej generacji jest bezpieczny i pozwala cieszyć się porządnymi efektami już po pierwszej wizycie. Zachęcamy do odwiedzin, jeżeli macie do nas dodatkowe pytania odnośnie poszczególnych zabiegów.

Soft Skin Dermaclinic

Lotniczy Telefon:
512822207
Lotnicza Kategoria:
Lotniczy NIP:
7532154115
Lotniczy REGON:
021847160
Lotnicza Siedziba:
ul. Dąbrowskiego 32/1u
50-457 Wrocław
  • Klinika Soft Skin Dermaclinic
  • Klinika Soft Skin Dermaclinic