Biuro Tłumaczeń Sellecta – tłumaczenia przysięgłe języka niemieckiego
Lotniczy Opis

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura tłumaczeń zajmującego się językiem niemieckim, które oferuje szereg różnych usług. Możemy pochwalić się naprawdę doświadczoną ekipą, dla której nie ma problemów jeśli chodzi o wykonanie tłumaczeń przysięgłych, technicznych, biznesowych czy też ustnej. Cały czas dbamy, aby nasi pracownicy brali udział w różnych szkoleniach, dzięki którym posiadają odpowiednią wiedzę pozwalającą im na realizację nawet bardzo skomplikowanych zleceń.

Ważną cechą naszej firmy jest fakt, że każdemu gwarantujemy nie tylko szeroki zakres usług, ale także zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny. Zawsze staramy się podchodzić indywidualnie do każdego zlecenia gwarantując, że każdy będzie zadowolony w naszych możliwości.

Do tej pory przez wszystkie lata działalności mieliśmy okazję współpracować z wieloma klientami wśród, których były takie firmy jak Dekra, Tratwa, Work Service i wiele innych. Jesteśmy przekonani, że damy sobie radę nawet z najbardziej skomplikowanymi tłumaczeniami. Zapraszamy.

Biuro Tłumaczeń Sellecta

Lotniczy Telefon
510110442
Lotnicza Kategoria
Lotniczy NIP
8862362627
Lotniczy REGON
020497670
Lotnicza Siedziba
ul. Powstańców Śląskich 114
53-332 Wrocław
  • Biuro Tłumaczeń Sellecta – tłumaczenia przysięgłe języka niemieckiego