ABC-Service Wrocław – ochrona mienia i osób

ABC-Service Wrocław – ochrona mienia i osób
Lotnicza Nazwa :
ABC-Service Wrocław – ochrona mienia i osób
Lotniczy Opis:

Firma ABC-Service, z siedzibą główną znajdującą się we Wrocławiu, oraz 17 terenowymi oddziałami na terenie Polski to przedsiębiorstwo działające w branży usług. ABC-Service prowadzi szeroki zakres usług, oferując profesjonalne sprzątanie wewnątrz budynków oraz terenów zielonych przynależących do budynku, jak również świadczenie usług transportowych, ochronę osób i mienia czy sprzedaż profesjonalnego sprzętu do sprzątania i chemii czyszczącej.

Ochrona mienia i osób – ABC-Service Wrocław fot.1

Firma oferuje między innymi: koszenie trawy, zakładanie i projekt terenów zielonych, szeroko pojęte dbanie o zieleń (usuwanie jemioły, nawożenie roślin, wycinkę drzew), mycie okien oraz elewacji budynku, sprzątanie powierzchni biurowych, magazynowych i mieszkalnych, pranie i dokładne czyszczenie wykładzin, deratyzację, usuwanie graffiti z budynku, jak również wywóz odpadów o bardzo dużych gabarytach, ochronę fizyczną mienia i osób, monitoring, konwojowanie, a także audyt budynku.

Ochrona mienia i osób – ABC-Service Wrocław fot.2

Oferta ABC- Service skierowana jest zarówno do firm, jak i instytucji, zaś cennik za wykonana usługę ustalany jest indywidualnie.

Lotniczy Telefon:
713544354
Lotnicza Kategoria:
Lotniczy NIP:
8980025555
Lotniczy REGON:
930522767
Lotnicza Siedziba:
ul. Bolesławiecka 15
53-614 Wrocław
  • ABC-Service Wrocław – ochrona mienia i osób
  • ABC-Service Wrocław – ochrona mienia i osób